نمایندگی ها

شرکت نتس نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی های MAJOR  ایتالیا و کمپانیهای  BELLOTTI ، DRUX POLIERWERK ، FEGURAMED ، SCHEU و KRAUSKOPF از کشور آلمان میباشد.


major

کمپانی ماژور ایتالیا در سال 1960 درشهر مونكاليري ایتالیا تاسیس شده. این کمپانی از کمپانیهای اصلی تولید دندانهای مصنوعی ، آکریلهای دندانپزشکی ، آلژينات و همچنین مواد سیلیکونی دندانپزشکی در دنیا میباشد. زمينه فعاليت بزرگ ديگر كمپاني ماژور سيستم ساخت ايمپلنتهاي و روكش هاي آكريلي C&B-V Dentine و ايمپلنت و روكش هاي كامپوزيتي AF Comp ميباشد.

محصولات ماژور
كاتالوگ ماژور

scheuکمپانی شوی دنتال آلمان از کمپانی های پیشرو در زمینه ارتودنسی میباشد و تخصص اصلی این کمپانی در ابداع و عرضه دستگاه های پرس فرمر و فویلهای مربوط به آن میباشد.  این کمپانی با تحقیق و توسعه گسترده ابداع کننده سیستم ارتودنسی   شفاف کلیر آلاینر میباشد که تحول بزرگی در زمینه ارتودنسی بوجود آورده است.

محصولات شوي
كاتالوگ شوي

Prophylaxe_S1.psd کمپانی پولیر ورک آلمان از کمپانیهای اصلی تولید کننده انواع پولیشرهای دندانپزشکی و دندانسازی میباشد. این کمپانی دارای انواع بسیار متنوع و تخصصی پولیشر برای انواع مواد مدرن و جدید در دندانپزشکی و دندانسازی میباشد. این کمانی همچنین تولید کننده انواع فرز میباشد.

محصولات پولیر ورک
کاتالوگ پولیر ورک

bellottiکمپانی بلوتی آلمان از بزرگترین تولید کنندگان انواع برسهای و پولیشرهای پارچه ای و چرمی برای مصارف  دندانپزشکی و دندانسازی ، طلا سازی و صنعتی در دنیا میباشد.

محصولات بلوتي
كاتالوگ بلوتي

Druxکمپانی دروکس آلمان از قدیمی ترین کمپانیهای تولید کننده انواع فرز با سابقه بیش از 100 سال میباشد. محصولات این کمپانی شامل انواع فرزهای الماسه ، کارباید ، فولادی و دانواع دیسک ها و ساینده های سنگی و غیره برای مصارف دندانپزشکی ، دندانسازی ، طلاسازی و صنعتی میباشد.

محصولات دروكس

fegu

کمپانی فگورامد از کمپانیهای تولید کننده مواد و تجهیزات لابراتواری در آلمان میباشد. این کمپانی دارای رنج بزرگی از محصولات سیلیکونی ، آکریلی ، گچ ها و آلیاژها و مواد دیگر لابراتواری و سیستمهائی مانند کستینگ آکریل میباشد.

محصولات فگورامد
كاتالوگ فگورامد

 krauskopf  کمپانی کراوسکف آلمان تولید کننده انواع ابزارهای دندانپزشکی و جراحی میباشدو.

محصولات كراوسكف