نمایندگی ها

شرکت نتس نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی MAJOR ایتالیا و  کمپانی هایMVK-Line ، DRUX POLIERWERK ، FEGURAMED ، BELLOTTI ، SCHEU  و KRAUSKOPF از کشور آلمان میباشد.


scheu

گروه شوی  آلمان از کمپانی های  پیشرو در زمینه ارتودنسی میباشد و تخصص اصلی این کمپانی در ابداع و عرضه دستگاه های پرس فرمر و فویلهای مربوط به آن میباشد. گروه شوی تشکیل شده از شوی دنتال ، سی ای دیجیتال و اسمایل دنتال میباشد. این کمپانی با تحقیق و توسعه گسترده ابداع کننده سیستم ارتودنسی   شفاف کلیر آلاینر میباشد که تحول بزرگی در زمینه ارتودنسی بوجود آورده است.

محصولات شوي
كاتالوگ شوي

fegu

کمپانی فگورامد از کمپانیهای بزرگ تولید کننده مواد و تجهیزات لابراتواری در آلمان میباشد. این کمپانی دارای رنج بزرگی از محصولات سیلیکونی ، آکریلی ، گچ ها و آلیاژها و مواد دیگر لابراتواری و سیستمهائی مانند کستینگ آکریل و تجهیزاتی مانند یخچالهای لابراتواری میباشد.

محصولات فگورامد
كاتالوگ فگورامد

کمپانی ام فا کا لاین یکی از کمپانیهای برزگ تولید کننده میکروموتورهای صنعتی در آلمان میباشد. میکروموتورهای این کمپانی بصورت ابزار استاندارد در خط تولید ایرباس A380 مورد استفاده قرار میگیرد. محصولات این کمپانی شامل میکروموتورهای صنعتی ، لابراتوار دندانپشکی ، آرایشی و بهداشتی ، لابراتوارهای گوش و همچنین نگهداری از حیوانات میباشد. این کمپانی همچنین تولید کننده دستگاه های مختلف لابراتواری مانند ایر توربین ، دستگاه های سند بلاست ، موم ذوب کن و قلم های برقی و غیره میباشد.

Drux

کمپانی دروکس آلمان از قدیمی ترین کمپانیهای تولید کننده انواع فرز در دنیا  با سابقه بیش از 100 سال میباشد. محصولات این کمپانی شامل انواع فرزهای الماسه ، کارباید ، فولادی و انواع دیسک ها ، برس ها و ساینده های سنگی و غیره برای مصارف دندانپزشکی ، دندانسازی ، طلاسازی و صنعتی میباشد.

محصولات دروكس

Prophylaxe_S1.psd

کمپانی پولیر ورک آلمان از کمپانیهای اصلی تولید کننده انواع پولیشرهای دندانپزشکی و دندانسازی میباشد. این کمپانی دارای انواع بسیار متنوع و تخصصی پولیشر برای انواع مواد مدرن و جدید در دندانپزشکی ، دندانسازی ، طلا سازی و صنعتی میباشد. این کمانی همچنین تولید کننده انواع فرز ، برس و انواع دیسکهای برش و سنگهای ساینده میباشد.

محصولات پولیر ورک
کاتالوگ پولیر ورک

ماوژر ایتالیا از برگترین تولید کنندگان دندان مصنوعی ، آکریل ، آلژینات و مواد قالبگیری در دنیا میباشد. محصولات دیگر این کمپانی شامل آکریلهای پروتز موقت ، کامپوزیتهای لابراتواری برای سیستمهای ایمپلنت و ابزارهای مختلف لابراتواری میباشد.